Vynikajúce miesto pre mestské bývanie

Bytový dom EKOBYTY sa nachádza v jednom z najmladších a najmenších slovenských miest, ktoré založila firma Baťa. Mesto Svit a jej okolie obklopuje predhorie Tatranského národného parku a Národný park Nízke Tatry, táto prírodná scenéria vytvára neopakovateľnú panorámu a zároveň ponúka aj jeden z najkrajších výhľadov na VysokéTatry.

Bytový dom je situovaný na rovinatom pozemku v blízkosti areálu futbalového štadióna v blízkosti centra mesta na ulici Štúrovej. Toto ideálne umiestnenie využíva všetky výhody mesta a zároveň čerpá všetky výhody spokojného bývania, ktoré prináša len bývanie v malých mestách.

V blízkosti Tatier a srdci mesta

Cez mesto preteká najväčšia tatranská rieka Poprad, ktorá vytvára príjemnú atmosféru na oddych ako aj na športové využitie. Rieku lemuje cyklistický chodník po ktorom sa dá dostať do neďalekého Popradu, alebo len tri kilometre vzdialenej Lopušnej doliny, ktorá je ideálnym miestom pre letné, ale hlavne pre zimné športové aktivity.

Okolie a jeho využitie

Táto oblasť je vyhľadávaná najmä pre svoje cyklistické trasy v letnom období a v zimnom období je tu možnosť si zalyžovať v troch lyžiarskych strediskách s umelým zasnežovaním. Pohorie Baba, cyklistický chodník, rieka Poprad, Lopušná dolina, rybníky, bagroviská – to sú všetko vyhľadávané miesta na víkendový relax Svitovčanov všetkých skupín či vekových kategórií. Mesto Svit ponúka logické usporiadanie mesta, nadštandardnú občiansku vybavenosť, čistotu spojenú s okolitým lesom s možnosťou bohatého kultúrneho a športového vyžitia, k tomu im slúžia dva Domy kultúry, Iskra Aréna, Krytá plaváreň s rehabilitačným strediskom, tenisové kurty, hokejbalové ihriská, verejné klziská, krytá motokárska dráha, cyklistický chodník, kaviarne a reštaurácie, Rímskokatolícky a Evanjelický kostol, a iné.

Na mesto Svit je veľmi dobré dopravné napojenie ako na hlavní ťah cesty I. triedy tak aj na diaľničný privádza smer Bratislava – Košice, takisto disponuje železničnou stanicou, ako aj letiskom Poprad – Tatry, ktoré je vzdialené len pár kilometrov. Medzi ostatné výhody tiež patrí najkrajší výhľad na panorámu Vysokých Tatier, logické usporiadanie mesta, nadštandardná občianska vybavenosť, čistota a blízkosť lesa.

Pozrite si ponuku bytov

Zarezervujte si bývanie a dohodnite stretnutie už dnes.