Skip to main content

Lokalita

Vynikajúce miesto pre mestské bývanie

Prémiová lokalita v meste Svit

Bytový dom EKOYBTY III. sa nachádza na ul. 9.Mája vo Svite.

Bytový dom EKOBYTY III.sa nachádza v jednom z najmladších a najmenších slovenských miest, ktoré založila firma Baťa. Mesto Svit a jej okolie obklopuje predhorie Tatranského národného parku a Národný park Nízke Tatry, táto prírodná scenéria vytvára neopakovateľnú panorámu a zároveň ponúka aj jeden z najkrajších výhľadov na Vysoké Tatry.

Bytový dom je situovaný na rovinatom pozemku na tichej ul. 9. Mája vo Svite v blízkosti centra mesta. Toto umiestnenie využíva všetky výhody mesta a zároveň čerpá všetky výhody spokojného bývania, v blízkosti sa nachádzajú potraviny, autobusová zastávka, základná škola, materská škola, mestská plaváreň, pošta, mestský úrad, kultúrny dom, zdravotné stredisko, lekáreň.

Občianska vybavenosť na dosah:

 • Obchody a služby
  – doslova do pár minút pešej chôdze sa nachádza obchod s potravinami.
  – v meste sú k dispozícií ďalšie obchody (Lidl, Bila, …) kaviarne, reštaurácie, pošta, lekárne, Zdravotné stredisko, drogérie, Čerpacia stanica PL a podobne.
 • Vzdelanie
  – v tesnej blízkosti sa nachádzajú aj dve základné školy, materská škola a umelecká škola, Stredná odborná škola.
 • Šport
  – priľahlý školský areál poskytuje množsto športových aktivít.
  – cyklistický chodník pri rieke, futbalové ihriská, tenisové dvorce, mestká plaváreň, detské ihriská a lyžiarske stredisko v Lopušnej doline.
 • Doprava
  – všetko dôležité je blízko pešou chôdzou – obchody, služby, cyklistický chodník neďaleko rieky Poprad, dostupnosť MHD, blízko na výjazd smer hlavná cesta Poprad, výpadovku diaľnice smer Bratislava – Košice, Vysoké Tatry.