EKO-BYTY SVIT II.

Pripravili sme pre Vás už druhý projekt eko-bývania, ktorý bude stáť hneď v blízkosti futbalového štadióna v centre mesta Svit. Polyfunkčný bytový dom sa skladá z piatich nadzemných podlaží pričom na prízemí sa nachádzajú komerčné priestory, ktoré Vám budú spríjemňovať bývanie.

Každý z nás si pamätá ako sa s kamarátmi stretával na ihrisku kde sa hral futbal, naháňačka alebo len tak celé poobedia sa trávili na čerstvom vzduchu. Určite by ste dopriali tieto krásne zážitky aj svojim deťom, že?

Pri návrhu tohto bytového domu, sme mysleli najme na to, že pekné bývanie sa nekončí balkónom, a preto sme ho navrhli tak aby bol obklopený zeleňou a aby vytvorené plochy dýchali športom a oddychom.

Architektúra

  • Bytový dom má rôznu variantu bytov od menších 2 – izbových cez priestrannejšie 2 – izbové , alebo priestrannejšie 3 – izbové byty, pričom niektoré byty sa dajú pre pohodlie spojiť do nadštandardných 4 izbových bytoch. Každý byt má aj svoj balkón alebo terasu.
  • Bytový dom je vybavený schodiskom, ako aj výťahom, ktorý spĺňa bezbariérový prístup na každé z jeho 5 poschodí. Pre úplnú spokojnosť majiteľov bytov sme mysleli aj na parkovacie státia, ktoré budú vybudované v blízkosti bytového domu.
  • EKOBYTY II Vás oslovia najmä zaujímavou architektúrou , moderným vzhľadom, výhodným dispozičným riešením a predovšetkým skutočne priaznivými cenami.
  • Milovníci tichého a pokojného bývania si prídu určite na svoje, môžu sa uspokojiť tým, že bytový dom EKOBYSTY II vďaka šikovnému architektonickému usporiadaniu nebude preľudnený, tým pádom sa už teraz môžu vlastníci tešiť na dobré a pokojné susedské vzťahy.

10 dôvodov, prečo investovať
do Eko-bytov Svit

Nízkoenergetické bývanie

Použité materiály, technológia, systém vykurovania, ohrev TPV (teplej pitnej vody) pomocou solárnych panelov, riadené vetranie to všetko sú kritéria, ktoré spĺňa naše nízkoenergetické bývanie pre Vašu úsporu peňazí, pre prínos životného prostredia a proti rastu cien palív a energie.

Ohrev TPV pomocou solárnych panelov

Na ohrev TPV sú navrhnuté dva zásobníkové ohrievače, jeden ohrievač bude zapojený na kotolňu a druhý na solárne kolektory.

Vetranie bytu pomocou rekuperačnej jednotky

Pomocou rekuperačnej jednotky usporíte až 90 % tepla pri vetraní Vášho bytu. Princíp je v používaní riadeného vetrania teplého a použitého vzduchu a pomocou neho sa ohrieva privádzaný čerstvý vzduch do bytu počas celého dňa i noci.

Možnosť bezbariérového bývania

V prípade záujmu sa byť prerobí pre ZTP. Úprava oproti pôvodnému bytu by bola v šírke vnútorných dverí 800mm, prerobenie kúpeľne na bezbariérovú aj s príslušnými zariaďovacími predmetmi. Bytový dom bude vybavený výťahom s automatickými dverami

Kvalitné materiálové prevedenie

Projekt EKOBYTY Svit využíva prvotriedne materiály a preverené technológie od staviteľa, ktorý má skúsenosti s nízkoenergetickou bytovou výstavbou. Použité sú materiály ako tvárnice, tepelnoizolačné omietky, minerálna vlna, riadené vetranie, solárne panely, preto naša stavba podlieha prísnemu stavebnému dozoru zo strany technikou staviteľa.

Pokojné bývanie v blízkosti centra Popradu

Bytový dom sa nachádza v centre a pritom v pokojnej časti mesta Svit v blízkosti futbalového štadióna. Do centra Popradu sa dostanete do 10 minút autom alebo na bicykli po cyklistickom chodníku ste v centre Popradu do 25 minút.

Nadčasová architektúra

Na prvom miesto bolo našou úlohou vytvoriť kvalitný urbanistický a architektonický návrh mestského bývania, ktorý by ponúkal najvyšší štandard bývania. Použili sme jednoduché a prehľadné stvárnenie fasád, ktoré by odpovedali súčasným trendom bytovej architektúry. Fasádam dominujú veľké plochy balkónov a byty sú presvetlené početnými oknami cez ktoré preniká dostatok slnka a svetla. Farebné riešenie individualizuje objekt, sú použité príjemné prírodné odtiene omietok.

Jedinečné dispozičné riešenia bytov

Jednotlivé byty sú navrhnuté tak, aby spĺňali využiteľnosť a funkčnosť každého navrhnutého priestoru bytu. Do každého bytu sa vzchádza cez zádverie a cez neho sa vchádza do jednotlivých izieb. Každý z bytov ponúka odkladací priestor, priestor pre súkromie, oddych a relax, ako aj priestor na balkóne.

Zdravé prostredie vo Vašom byte

Kto rád spí u otvoreného okna tak sa často v noci budí od zimy. V našom byte sa to dá aj inak! My máme pre Vás riešenie v podobe stáleho dostatku čerstvého vzduchu bez prievanu. Tento komfort je zaistený automatickým systémom riadeného vetrania. Vďaka tomu nebudete trpieť problémami spojenými s vysokými hladinami CO2 čo spôsobuje únavu, zívanie, bolesť hlavy. V bežných bytoch vedie nedostatočné vetranie k vysokým hladinám vlhkosti vzduchu, tu vzniká ideálne prostredie pre rozvoj plesní, baktérii a roztočov. Súčasťou vetracieho systému je aj možnosť filtrácie, čistenia vzduchu prachovými alebo peľovými filtrami, čím sa vytvára ideálne prostredie pre alergikov.

Výborná dopravná dostupnosť

Bytový dom EKOBYTY Svit sa nachádza v pokojnom prostredí, no zároveň spĺňa požiadavku na napojenie ako na hlavní ťah cesty I. triedy tak aj na diaľničný privádzač so smerom Bratislava – Košice, takisto disponuje železničnou stanicou, ako aj letiskom Poprad – Tatry, ktoré je vzdialené len pár kilometrov.

Pozrite si ponuku bytov

Zarezervujte si bývanie a dohodnite stretnutie už dnes.